2013-03-05

Skrawki again!

Z przerażeniem spoglądam na wnękę, do której regularnie wrzucam różnego koloru skrawki filcu i myślę sobie, że muszę znów publicznie ogłosić, że są one do sprzedania. Także ogłaszam wszem i wobec, że mam do sprzedania skrawki filcu! W różnych kolorach, zielonym, czerwonym, szarym, kremowym, żółtym. Tak jak poprzednimi razy, cena skrawków to 15 zł + przesyłka 13 zł (ponad 2 kg  filcowych skrawków). Zainteresowane osoby proszę o kontakt :)

Wczoraj... wczoraj był ważny dzień. Otóż, pomaszerowałam z moją Rodzicielką (gdyż wsparcie było mi potrzebne - psychicznie słaby i wrażliwy człowiek ze mnie) do Urzędu Miasta i zarejestrowałam działalność gospodarczą. Jak się z tym czuję? Generalnie tak, jak przedwczoraj ;D Nie dociera do mnie nowy stan rzeczy i oswajam się z tym, że jestem Panią Prezesową.
Muszę się wziąć ostro do pracy, nie wystarczy to, że będę szyła. Nie znam się za bardzo na promocji i reklamie, i póki co wczytuję się w Internet. Konieczny jest też zakup profesjonalnego studia fotograficznego, bo moje zdjęcia nie nadają się na promocję i reklamę. Spory to wydatek, ale mam firmę, tak więc muszę inwestować!

Miałam być na bieżąco z nowymi modelami i kolorami torebek, więc wrzucam zdjęcia :) (póki co, jeszcze słabe ;>)

I jeszcze etuju na sam koniec powstały z pozostałości kremowego filcu :)


Miłego dnia!

8 komentarzy:

 1. Sama mam w planach na najbliższe miesiące założenie firmy, więc baardzo Ci kibicuję! :-) nie ma to jak prezesowanie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje Pani Prezes ;)

  Kremowa torba super. Bardzo ładny kolor.

  OdpowiedzUsuń
 3. No to teraz trzeba zamienić "nieprofesjonalne domowe szycie przeróżnych rzeczy" na "full profeska":D trzymam kciuki!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm, ta nazwa rzeczywiście teraz nie pasuje :> Będę musiała i nad nią popracować.

   Usuń
  2. Witaj, czy skrawki są jeszcze aktualne. Jestem z Trójmiasta. Mogłabym po nie podjechać:)Pozdrawiam,Yo.

   Usuń
 4. Także jestem zainteresowana skrawkami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aneciu - cmok! Bardzo się cieszę!
  Pani Prezes - serdecznie gratuluję!

  OdpowiedzUsuń