2013-08-31

Na szybko!

Kilka tygodni temu wyjechałam na prawdziwe wakacje od... nie wiem ilu lat :) Kiedy chodziłam do liceum, nie miałam pieniędzy na podróżowanie, a kiedy pracowałam w D. ani razu, w ciągu 4 lat, które tam przepracowałam nie udało mi się dostać urlopu w okresie letnim. Także ten wyjazd do Niemiec na Bawarię był długo wyczekiwany i wymarzony. Bałam się trochę opuścić moje królestwo (pracownię), ale byłam już tak wyczerpana fizycznie (psychicznie zresztą też), że miałam ochotę odciąć się trochę od tych swoich torebek. Ale jeszcze w dzień wyjazdu, tak dla własnej przyjemności, usiadłam do maszyny i uszyłam torebkę dla siebie. Tak mi się ona podoba, że nawet idąc po bułki do sklepu ciągnę ją ze sobą :)

9 komentarzy:

 1. Faktycznie jest świetna :D

  OdpowiedzUsuń
 2. witaj pierwszy raz w życiu przeczytałam cały blog,jestem od dzisiaj Twoja wielka fanką,to jak się rozwinęłaś jest niesamowite,widziałam Twoja pierwsza torebkę i tę ostatnią...rewelacja. Życzę Ci powodzenia i dużo pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacja, oby tak dalej, niesamowity progres - gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się napatrzeć na Twoje torebkowe dzieła!!! Są przepiękne ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie trafiłam na Twojego bloga i od razu się w nim zakochałam! :) Szyjesz przepiękne torebki - bardzo oryginalne i estetyczne! :) Bedę stałą bywalczynią ;). Pozdrawiam serdecznie :).

  OdpowiedzUsuń