2012-02-06

Nasze ulubione seriale

 


No i stało się! Zostałam zaproszona przez Bartas de do zabawy 'serialowej'. Choć od kilkunastu minut zastanawiam się, jakie seriale oglądam i lubię, to do głowy przychodzą mi tylko trzy. No i nie wiem, czy w takim razie powinnam brać udział w tej zabawie :D Spróbuję, może podczas krótkiego opisu moich ulubionych seriali kolejne wpadną mi do głowy.

Mój nr 1 to "dr House". Jak dzika oglądałam odcinek za odcinkiem (na laptopie). Choć Gregory House jest chamski, nie potrafi rozmawiać z pacjentami, traktuje ich, jak śmieci, to jednak go polubiłam. Polubiłam go za wytrwałość w dążeniu do poznania przyczyny dolegliwości swoich tak bardzo znienawidzonych pacjentów. Żałuję, że takiego dr Housa nie ma w Gdańsku. Może w końcu dowiedziałabym się, co mi jest.

Nr 2 to "Dexter". Dexter jest seryjnym mordercą, do dziś nie ujętym. Udaje mu się zabijać złych ludzi już 6 sezonów. Co mi się w tym serialu podoba? W sumie, to ciężko mi powiedzieć, ale z wielką niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków. Mieliście tak kiedyś? :D

Nr 3 to "The big bang theory". Uwielbiam Sheldona Coopera i jego słownictwo! Choć wiele wypowiadanych przez niego słów nie ma dla mnie najmniejszego sensu, to i tak darzę go wielką sympatią :) Nie ma odcinka bez śmiechu i to jest bardzo na plus.

 Teraz powinien być nr 4. Kilka minut upłynęło, a ja nadal mam pustkę w głowie. Uświadomiłam sobie, że niewiele seriali w życiu obejrzałam! W kolejce na dysku czekają 3 sezony "Mad Men", a że ani jednego odcinka nie obejrzałam, ciężko mi cokolwiek na ten temat powiedzieć.
Hm, żeby nie wypaść z zabawy, bez uporządkowanej kolejności wymienię dwa seriale, które oglądałam, ale nie należą one do ulubionych:

Psych
Prison Break

Teraz przyszła kolej na to, żebym zaprosiła pięć osób do zabawy. Problem to dla mnie wielki, bo niewiele znajomych mam w tym blogowym światku, a ci których chętnie bym zaprosiła, zapewne już wcześniej  zostali zaproszeni :D
Hm, nadal moim celem jest wytrwać w zabawie do końca, typuję więc:
Kasię z http://madeinkasia.blogspot.com/
Marchewkową z  http://www.marchewkowa.pl/
Gradnę (jakkolwiek jej na imię!) z http://grandaja.blogspot.com/
Zuzię z  http://szyciejestpiekne.blogspot.com/

i...

Charczerkę (żeby polubiła te zabawy :D) z http://bycharczerka.blogspot.com/

1 komentarz:

  1. Eh... No dobrze, niech już będzie, jak się poważnie w sobie zbiorę to zrobię tą listę, chyba... :D

    OdpowiedzUsuń